Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Mamlicz - Oferty sprzedaży domów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

550 000 zł416 m² 1 322,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Przedstawiamy dwie nieruchomości we wsi Mamlicz gmina Barcin. Powierzchnia działki, na której posadowione są nieruchomości wynosi 4800 m2. Działkę można podzielić. I dom łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł100,50 m² 5 870,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji - zaledwie 5 minut od Barcina i 10 minut od Łabiszyna. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Rynarzewo

Rynarzewo(Mamlicz + 23 km)

1 100 000 zł360 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Idealna nieruchomość inwestycyjna - gotowy obiekt pod działalność medyczną i terapeutyczną. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - wolnostojący dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec(Mamlicz + 25 km)

729 000 zł110 m² 6 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej urokliwych lokalizacji przy ul. Jesiennej w Murowańcu (osiedle Cztery Pory Roku), w bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Przyłęki

Przyłęki(Mamlicz + 17 km)

949 900 zł168 m² 5 654,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Przedstawiam Państwu, na sprzedaż, dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 128,58 m2, posadowiony na działce - 1351 m2, w pobliżu lasu, w otoczeniu nowych budynków osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żnin

Żnin(Mamlicz + 20 km)

3 900 000 zł207 m² 18 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 713 m²

Żnin jest pięknym powiatowym miastem między innymi za sprawą perły architektury klasycystycznej jaką jest Sufragania położona w samym sercu miasta. Wybudowana została w 1795 roku staraniem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gąsawa

Gąsawa(Mamlicz + 22 km)

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wspaniała okolica Gąsawy, malowniczo położona w pobliżu Jeziora Oćwieckiego, oferuje wyjątkowe możliwości dla miłośników natury i spokoju. Ten dom mieszkalny opowierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Ciele

Ciele(Mamlicz + 22 km)

895 000 zł137,65 m² 6 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (137,65m2), położony na działce 400m2 w podbydgoskiej miejscowości Ciele, zaledwie kilkanaście minut drogi od Bydgoszczy. Piętrowy dom - w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rynarzewo

Rynarzewo(Mamlicz + 23 km)

349 900 zł123,29 m² 2 838,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

dom w Rynarzewie | 123m2 | blisko S5 | szybki dojazd do Bydgoszczy | dwa mieszkania | duży garaż Szukasz nieruchomości, która pomieści dwie rodziny, pozwoli na prowadzenie biznesu przy domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kłopot

Kłopot(Mamlicz + 20 km)

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom z halą i ogrodem, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Kłopot, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Ciele(Mamlicz + 22 km)

950 000 zł182 m² 5 219,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:934 m²

Dom to nie tylko miejsce, gdzie mieszkamy, ale przestrzeń, która kształtuje nasze wspomnienia, marzenia i codzienność. Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Dworcowa

Śródmieście,Inowrocław(Mamlicz + 20 km)

1 975 000 zł732,38 m² 2 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Zaproponuj swoją cenę. Kamienica na sprzedaż idealna dla osoby czy firmy poszukującej gotowego biznesu. Przedmiotem sprzedaży jest duża kamienica, w dobrym stanie, położona przy ul. Dworcowej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.